Sleva 15 % pro členy klientského programu lékáren Dr. Maxe

Zatímco jinde ceny rostou, my zlevňujeme: Slevu ve výši 15 % na odběr, vyšetření a zpracování pupečníkové krve a tkáně pupečníku mohou od pondělí 23. září 2019 uplatnit všichni členové klientského programu Dr. Max. Stačí během vyplňování objednávky zadat slevový kód DRMAX15 a výsledná částka bude automaticky snížena o poskytnutou slevu.

Usilujeme o to, aby uchování perinatálních tkání bylo finančně přístupné pro co nejširší skupinu těhotných maminek. Dnes je proto možné kombinovat různé způsoby, jak uhradit náklady spojené s odběrem a uložením:

  • ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY: Již několik týdnů je možné využít program zaměstnaneckých benefitů (Benefit Plus) a uhradit platbu za uchování pupečníkové krve nebo tkáně pupečníku prostřednictvím zaměstnaneckých kreditů v Cafeterii. V takovém případě neplatí klient za službu z vlastních prostředků, ale využitím zaměstnaneckých výhod nese náklady na odběr jejich zaměstnavatel.
  • OPAKOVANÝ ODBĚR: Klientky, kteří mají opakovaný odběr (nebo v případě dvojčat), mohou zároveň využít fixní slevu 2 000 Kč.
  • PŘÍSPĚVEK OD POJIŠŤOVNY: Klientky, které jsou pojištěné u Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR (211) dostávají jednorázový příspěvek ve výši 500 Kč z fondu prevence.

Chytrou kombinací slev a příspěvků, tak můžete uchovat perinatální tkáně a zajistit tak bezpečí vašeho dítěte za velmi přijatelných finančních podmínek nebo dokonce zdarma.

Příklad použití slev u klientky, která má již uložené perinatální tkáně, chce si nyní uložit tkáň pupečníku alespoň na jeden rok, v zaměstnání ji zbylo 3 tisíce kreditů v benefitech, je u pojišťovny ZPMV a v peněžence má kartičku Dr. Maxe:

Odběr tkáně pupečníku v porodnici 9 890 Kč
Sleva s kartou Dr. Maxe -1 484 Kč
Poplatek za minimální skladování na 1 rok 1 590 Kč
Sleva za opakované uložení -2 000 Kč
Příspěvek ze zaměstnaneckých benefitů (například) -3 000 Kč
Příspěvek z fondu prevence Zdravotní pojišťovny MV -500 Kč
Celkem 4 497 Kč

Z původní částky 11 480 Kč (za odběr a uložení tkáně pupečníku na jeden rok) se tak s využitím všech nabízených možností dostala maminka až k mnohem přijatelnější částce 4 497 Kč. Je jasné, že ne každý může využít všechny nabízené možnosti slev a příspěvků, ale i jedna nebo dvě položky mohou rodinnému rozpočtu při náročných výdajích před narozením miminka odlehčit.


Pokud máte k výše uvedeným slevám jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na zákaznické lince 800 682 522, rádi Vám na všechno ochotně odpovíme.