Ceník služeb

Rádi Vám objasníme výhody a klíčové vlastnosti našich produktů. Můžete se obrátit na naši informační linku 736 503 414, kde Vám vše ochotně vysvětlíme, nebo se podívejte na jednoduché srovnání.


Vyberte si cenový program, který vám bude nejlépe vyhovovat.


Vyberte si, co budete chtít uchovat:

Tkáň pupečníku

9 890 Kč

Pupečníková krev

19 890 Kč

Vyberte si, jak dlouho budete skladovat:

na 1 rok

1 590 Kč/ročně

 

na 18 let

24 327 Kč (- 15 % za předplatné)

 

na 30 let

35 775 Kč (- 25 % za předplatné)

 

Jste u nás poprvé?

Jsem nový klient

 

Už mám uloženo u předchozího dítěte
v Rodinné bance*

(sleva 2 000 Kč za opakované uložení)

SHRNUTÍ CENY

MEZISOUČET:

0 Kč

Opakované uložení: – 0 Kč
Sleva za předplatné: – 0 Kč
Slevový kód: – 0 Kč

CELKEM (vč. DPH):

0 Kč

Částka je splatná až po úspěšném uložení odebrané krve a/nebo tkáně pupečníku v Rodinné bance*. Uvedené ceny jsou stanoveny ceníkem, který je přílohou smlouvy o odběru a uložení.Výše uvedené podmínky platí pro občany České republiky a Slovenské republiky, s platným zdravotním pojištěním v jednom z těchto států. V případě že nesplňujete tyto podmínky, kontaktujte nás, velice rádi pro Vás vytvoříme individuální plán.

* Rodinná banka perinatálních tkání a kmenových buněk je organizační složkou Národního centra tkání a buněk a.s., v jehož laboratořích jsou zpracovávány i ukládány pupečníková krev a tkáň pupečníku. Laboratoře se nachází v Brně. Spoluvlastníkem Národního centra tkání a buněk je Ministerstvo zdravotnictví České republiky.

Poznámka: Pravidla pro uložení vylučují jakoukoliv osobu se známými krevními přenosnými nemocemi (včetně HIV, HTLV, hepatitidy B a hepatitidy C) z možnosti uložení pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku.

  Stáhněte si kompletní ceník.


Klientky Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (ZP 211), mohou dostat na odběr pupečníkové krve příspěvek 500 korun z fondu prevence.