Soutěžte s námi na facebooku a získejte zdarma odběr a uložení pupečníkové krve a tkáně na 20 let v hodnotě 69 400 Kč.


PRAVIDLA SOUTĚŽE:


Při příležitosti veletrhu FOR BABIES vyhlašujeme fotografickou soutěž o nejkrásnější maminku. Smyslem soutěže je ukázat krásu těhotných žen a oslavit tak těhotenství jako jedno z nejúžasnějších období v lidském životě. Soutěž je velice jednoduchá. Vezmete svou fotografii, kterou máte v telefonu nebo v počítači a jednoduše ji nahrajete na naší facebookovou fanstránku. Pokud máte fotografií více, klidně jich přidejte více.


JAK NA TO?


Přejděte na naši facebookovou stránku a Vaše fotografie nahrajte jednoduše do aplikace. Pak už jen lajkujte, sdílejte nebo přidávejte další fotky. Soutěž končí 25. 11. 2018. Neprodleně po jejím skončení vyhlásíme vítěze.

Kdo vyhrává?

Vítězem se stane autor té fotografie, která bude mít v okamžiku ukončení soutěže nejvíce lajků. Jedinou výhrou v soutěži je odběr a uložení pupečníkové krve a tkáně vašeho novorozence na dobu 20 let.

Ještě dvě důležité podmínky pro zisk výhry

První nutnou podmínkou pro získání výhry je porod v jedné z porodnic, se kterými spolupracujeme na odběrech pupečníkové krve a tkáně pupečníku. Z pochopitelných důvodů nelze odběr uskutečnit tam, kde tuto možnost nenabízejí, případně kde má smlouvu jiná banka. Pokud neuskutečníte porod v jedné z této porodnic, přechází výhra na autora fotografie na dalším pořadí.

Druhou nutnou podmínkou je porod v období od 1. prosince 2018 do 28. února 2019. V případě, že váš termín bude mimo toto období, přechází výhra na autora fotografie na dalším pořadí.

Autor fotografie

Autorem fotografie rozumíme jméno osoby, která fotografii do aplikace vložila, a zároveň předpokládáme, že jde o budoucí maminku.

Zavolejte nebo napište

Pokud vám něco není jasné, můžete zavolat na naší linku 800 682 522 (po-pá 8.00-20.00), napsat e-mail nebo se zastavit u nás na veletrhu FOR BABIES ve dnech 25.-28. 10. 2018.

Podrobná pravidla najdete zde.

Těšíme se na vaše fotografie.


Navštivte nás na veletrhu FOR BABIES ve dnech 25.-28. října 2018.