Maminko,
tatínku,
děkuji vám
za uchování
mé pupečníkové
krve.

Využijte zaměstnanecké benefity pro bezpečí vašeho dítěte

Zaměstnanci firem, které poskytují zaměstnanecký program Benefit Plus a nakupují tak ve své oblíbené Cafeterii, mají možnost uhradit platbu za uchování pupečníkové krve nebo tkáně pupečníku prostřednictvím zaměstnaneckých kreditů. V takovém případě neplatí za službu z vlastních prostředků, ale využitím zaměstnaneckých výhod nese náklady na odběr jejich zaměstnavatel.

NOVÝ ROZMĚR BEZPEČÍ

Přemýšlíte, jak ještě více zabezpečit budoucnost Vašich dětí? Uchováním pupečníkové krve nebo tkáně pupečníku při porodu uložíte nejcennější buňky, které mohou v budoucnosti pomoci v léčbě onemocnění dítěte nebo členů rodiny.

VÍCE INFORMACÍ O LÉČBĚ
JEDNODUŠE A VÝHODNĚ

Podle vašich možností můžete uhradit prostřednictvím kreditů celou hodnotu služby, nebo jen část. Zbývající částku si pak doplatíte sami. Veškeré informace o cenách najdete v našem ceníku nebo se informujte na naší zákaznické lince.

JAK UPLATNIT KREDITY
DÁREK PRO VAŠI KOLEGYNI

Odchází Vaše kolegyně na mateřskou dovolenou? Není nic snazšího, než jí dát dárek v podobě uchování perinatálních tkání. 

VÍCE INFORMACÍ
ZÁKAZNICKÁ LINKA 800 682 522

Rádi Vám objasníme výhody a klíčové vlastnosti našich produktů. Můžete se obrátit na naši informační linku 800 682 522, kde Vám vše ochotně vysvětlíme.

VÍCE INFORMACÍ

Postup na uplatnění kreditů z programu Benefit Plus

1

APLIKACE BENEFIT PLUS

Prostřednictvím internetové aplikace Benefit Plus je možné využít vaše kredity na odběr a uskladnění (na 1 rok, 18 nebo 30 let) pupečníkové krve nebo tkáně pupečníku v Rodinné bance perinatálních a mesenchymálních buněk. Vybraný typ odběru a délku zvoleného uskladnění uveďte prosíme v poznámce.

2

PROSTUDUJTE SI MOŽNOSTI

Prostudujte si pečlivě všechny možnosti odběru a uložení a zvolte si, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Projděte si také několik praktických rad, které Vám přiblíží celý průběh odběru a uložení.

MOŽNOSTI ULOŽENÍ

3

NAJDĚTE SI SVOJÍ PORODNICI

Ujistěte se, že máte porod naplánovaný v některé z porodnic, které odběry pupečníkové krve a tkáně pupečníku nabízejí.

MAPA ZAPOJENÝCH PORODNIC

4

VYUŽIJTE KREDITY PODLE MOŽNOSTÍ

Podle vašich možností můžete zaplatit prostřednictvím kreditů celou hodnotu služby, nebo jen část. Zbývající sumu si doplatíte sami – při objednávce v Benefit Plus uveďte tuto hodnotu do části Doplatek. 

5

SPOJENÍ SE ZÁKAZNICKOU LINKOU

Po zadání vaší objednávky v aplikaci Benefit Plus obdržíme potvrzující mail, kde budou i kontakty na vás. Následně Vás budeme telefonicky kontaktovat a náš pracovník vám připraví smlouvy a dokumenty, které jsou nezbytné pro zajištění našich služeb. Součástí smlouvy bude také Dodatek, který sníží platbu za odběr na základě výše uplatněných kreditů.

6

ODBĚR, ZPRACOVÁNÍ A ULOŽENÍ

Při porodu se uskuteční vámi zvolený typ odběru a v naší laboratoři se vše zpracuje, vyšetří a uloží do kryobanky. Do měsíce vám zašleme Certifikát s výsledky vyšetření. Spolu s Certifikátem obdržíte i fakturu s doplatkem platby za odběr a skladování. Pokud se odběr neuskuteční nebo odebrané tkáně nebudou pro uložení vhodné, vaše kredity budou vráceny v plné výši zpět.

Dárek pro kolegyni, která odchází na mateřskou

Chcete potěšit kolegyni skvělým dárkem na mateřskou? Můžete zkombinovat certifikáty z více zaměstnaneckých účtů. Stačí zavolat na naší infolinku, vysvětlíme Vám jak na to. Rádi Vám také připravíme dárkový voucher.