Ceník uložení pupečníkové krve a tkáně pupečníku

VYBERTE SI, CO BUDETE CHTÍT UCHOVAT:

VYBERTE SI, JAK DLOUHO BUDETE SKLADOVAT:

JSTE U NÁS POPRVÉ?


V případě dotazů kontaktujte naši
informační linku 800 682 522
nebo pište na cekammiminko@natic.cz.

SHRNUTÍ CENY

MEZISOUČET:

0 Kč

Opakované uložení: – 0 Kč
Sleva za předplatné: – 0 Kč
Slevový kód: – 0 Kč

CELKEM (vč. DPH):

0 Kč

Částka je splatná až po splnění kritérií pro zpracování a skladování odebrané krve a/nebo tkáně pupečníku v Rodinné bance*. Uvedené ceny jsou stanoveny ceníkem, který si můžete prohlédnout zde.

Výše uvedené podmínky platí pro občany České republiky a Slovenské republiky s platným zdravotním pojištěním v jednom z těchto států. V případě, že nesplňujete tyto podmínky, kontaktujte nás, velice rádi pro Vás vytvoříme individuální plán.

* Rodinná banka perinatálních a mesenchymálních buněk je pobočkou Národního Centra Tkání a Buněk a.s., v jehož laboratořích jsou zpracovávány i ukládány pupečníková krev a tkáň pupečníku. Laboratoře se nachází v Brně. Spoluvlastníkem Národního centra tkání a buněk je Ministerstvo zdravotnictví České republiky.

Poznámka: Pravidla pro uložení vylučují jakoukoliv osobu se známými krevními přenosnými nemocemi (včetně HIV, HTLV, hepatitidy B a hepatitidy C) z možnosti uložení pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku.

Stáhněte si kompletní ceník.


Klientky Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (ZP 211) mohou dostat na odběr pupečníkové krve příspěvek 500 korun z fondu prevence.