Předběžný zájem o bližší informace

Jste-li již rozhodnuta, že chcete uložit pupečníkovou krev nebo tkáň pupečníku, přejděte na on-line objednávku a vyberte si z možných variant.

Pokud máte nějaké otázky, můžete zavolat na bezplatnou linku 800 682 522 nebo nám zanechte kontaktní údaje a my se Vám ozveme.


Pozor! Pokud máte zájem o uchování pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku v Rodinné bance, ale registrujete se těsně před porodem, a již nestihnete zpětný telefonický hovor s naší informační linkou, sdělte prosím Váš požadavek na uchování pupečníkové krve a/nebo tkáně pupečníku zdravotnickému personálu (nejlépe porodní asistentce) ihned při nástupu do porodnice.


Mám zájem o bližší informace:  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTKY, KTERÉ BUDOU V DOBĚ PORODU POZITIVNÍ NA COVID-19
  V případě, že proděláváte onemocnění Covid-19 v době porodu, NEDOPORUČUJEME odběr perinatálních tkání (pupečníkové krve, tkáně pupečníku) z důvodu možné kontaminace těchto tkání virem SARS-CoV-2 a jejich nejistého budoucího léčebného použití. Pokud i přesto požádáte o provedení odběru, perinatální tkáně budou v rámci zpracování v Rodinné bance vyšetřeny na přítomnost viru SARS-CoV-2. Pokud se prokáže přítomnost viru SARS-CoV-2 v těchto tkáních, nebude možné je uchovat a budou zlikvidovány, přičemž vynaložené náklady na odběr, zpracování a vyšetření Vám budou účtovány podle platného ceníku s výjimkou skladovacího poplatku. Vezměte prosím také na vědomí, že zdravotnický personál v porodnici má právo provedení odběru z provozních či bezpečnostních důvodů odmítnout.
  Více informací…

  Děkujeme za Váš zájem o uložení perinatálních tkání a buněk.
  RODINNÁ BANKA PERINATÁLNÍCH TKÁNÍ A MESENCHYMÁLNÍCH BUNĚK


   info@rodinnabanka.cz


  Rodinná banka perinatálních a mesenchymálních buněk
  Dr. Slabihoudka 6232/11, Poruba, 708 00 Ostrava, Česká republika