Klinické výsledky

Proč je dobré mít uloženu pupečníkovou krev anebo tkáň pupečníku dítěte? Kmenové buňky z těchto perinatálních tkání umí totiž úžasné věci…

Tyto unikátní tkáně obsahují široké spektrum buněk a růstových faktorů, které moderní medicína umí už dnes využít v léčbě a zkoumá jejich další potenciál. Týká se to nejen novorozence, ale dokonce i sourozenců a dalších členů rodiny.

LÉČBA ONEMOCNĚNÍ

V lidském těle bychom těžko hledali orgán, který by nebyl předmětem výzkumu, jehož cílem je jeho obnova pomocí některé z perinatálních tkání. Z hlediska zajištění zdraví vaší rodiny jde o nejlepší životní pojistku, kterou si můžete zvolit.

KLINICKÉ VÝSLEDKY
REGENERACE ORGANISMU

Děti, narozené v těchto letech patří k první generaci, která bude žít sto a více let. Je vysoce pravděpodobné, že v budoucnosti využijí vlastní buňky pro zachování či upevnění zdraví. Existuje jediný způsob jak si je opatřit, a to právě a jen při porodu.

PROČ STÁRNEME?
POROD JE JEDINEČNÝ OKAMŽIK

Jediným možným okamžikem, kdy lze získat perinatální tkáně je porod Vašeho miminka. Proto je důležité věnovat během těhotenství pozornost možnosti uložení těchto tkání a perspektivě jejich využití. 

CHCI VÍCE INFORMACÍ
VLASTNÍ FINANČNÍ PLÁN

Rádi Vám objasníme výhody a klíčové vlastnosti našich produktů. Můžete se obrátit na naši informační linku 800 682 522, kde Vám vše ochotně vysvětlíme nebo si vyzkoušet interaktivní ceník.

INTERAKTIVNÍ CENÍK
KLINICKÉ VÝSLEDKY

Pupečníková krev
– poklad nebo biologický odpad?

Pupečníková krev, tkáň pupečníku nebo placenta byly v minulosti při porodech likvidovány jako biologický odpad. Dnes už víme, že je tento biologicky cenný materiál zdrojem unikátních kmenových buněk, které lze využít k léčbě různých onemocnění (po celém světě se zkoumá přes 85 diagnóz) a které také v budoucnosti mohou reálně zlepšit kvalitu života. Prohlédněte si průběžné výsledky lékařských výzkumů u závažných onemocnění jako je například autismus, dětská mozková obrna nebo diabetes.

LÉČITELNÝCH CHOROB BUNĚČNOU TERAPIÍ

KLINICKÝCH STUDIÍ KMENOVÝCH BUNĚK

TRANSPLANTACÍ PUPEČNÍKOVÉ KRVE

ULOŽENÝCH ŠTĚPŮ
V EVROPĚ
KLINICKÉ VÝSLEDKY

Zjistěte, jak pupečníková krev pomáhá

Potvrzuje se neskutečný potenciál kmenových buněk, pocházejících z pupečníkové krve, která byla uskladněna za porodu. Americká televizní stanice CBS přinesla další z příkladů úspěšné léčby dětské mozkové obrny. Přesvědčte se sami (~ video obsahuje české titulky).

KLINICKÉ VÝSLEDKY

Prohlédněte si průběžné výsledky klinických studií u některých závažných onemocnění.